USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Catrina Suites Cancun Cancun Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Catrina Suites Cancun

Vroegtijdige boeking
2026-08-02
2026-08-03

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

31

Catrina Suites Cancun


Catrina Suites Cancun Cancún hotel ligt in de Downtown Cancun wijk van Cancún, binnen 12 minuten te voet van cultuurgerichte attracties zoals Plaza Ceviche.

Het aparthotel is gelegen op een korte afstand van het Parque de las Palapas. Sportliefhebbers zullen ook genieten van een bezoek aan stadion Andres Quintana Roo, binnen 2 km van dit hotel. Catrina Suites bevindt zich in de buurt van Iglesia de Cristo Rey en andere belangrijke bezienswaardigheden van Cancún. De Fuente bushalte, die een directe verbinding naar de belangrijkste bezienswaardigheden en plaatsen in de stad aanbiedt, ligt binnen 5 minuten wandelen van dit pand in Cancún.

De kamers bieden airconditioning aan, samen met koffie- en theevoorzieningen voor het comfort van de gasten. Andere extra's omvatten een apart toilet en een douche. De badkamers zijn uitgerust met een apart toilet en een douche, samen met een haardroger en handdoeken voor extra comfort.

Nabijgelegen restaurants, waaronder Restaurant Delicias, dat in de buurt van Catrina Suites Cancún is.

  • Luchthavens
  • Luchthaven Cancún International
    18 km

Hotelfaciliteiten

Horeca

  • Keukengerei

Kamervoorzieningen

  • Gratis WiFi in de kamers
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Wasmachine
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 23:00
Uitchecken: van 11:00 tot 12:00

Veelgestelde vragen

  • 🌇

    Hoe lang duurt het om vanaf Catrina Suites Cancun hotel naar het stadscentrum te gaan?

    Het kost een wandeling van 30 minuten om in het stadscentrum van Catrina Suites Cancun hotel te komen.
  • 🕗

    Hoe laat moeten we van onze kamer in Catrina Suites Cancun hotel uitchecken?

    Klanten van Catrina Suites Cancun hotel moeten tot 12:00 uitchecken.
  • 💵

    Wat is de prijs van een kamer in Catrina Suites Cancun hotel?

    De gemiddelde kamerprijs in Catrina Suites Cancun hotel is $45. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.
  • 🚪

    Welke kamertypes worden aangeboden in Catrina Suites Cancun hotel?

    In Catrina Suites Cancun hotel kunnen gasten uit Standaard Double Kamer, Economy Double Kamer en Standaard Studio kiezen.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-02
2026-08-03

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Catrina Suites Cancun, Mexico

20 Tierra, Cancún, Mexico

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © allcancunhotels.net

All rights reserved